Фактурите на „Топлофикация“ ще са с нов дизайн

Столична община - пресконференция във връзка с работата на омбудсманите на „Топлофикация - София" - Елен Герджиков

Базата данни на клиентите на „Топлофикация – София" започва да се обновява от утре. Това стана ясно от думите на председателя на Столичния общински съвет Елен Герджиков.

При обновяването ще бъдат вкарани мобилните телефонни на абонатите в базата данни, за да се осъществява комуникацията по-лесно между двете страни.

Ще бъде въведен и код „платец", който да допълни или замени сегашния абонатен номер.

Фактурите на "Топлофикация" ще бъдат с ново графично оформление, така че да се забелязва просрочено задължение на абоната, поясни още Герджиков.

Местният парламент настоява дружеството да претендира пред съда при по-ниски от 300 лева задължения, юридическите разноски да не надвишават размера на просроченото задължение.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Къде планирате да прекарате лятната си почивка това лято - на българското черноморие или в чужбина?

Подкаст