Взрив в зоомагазин в Драгалевци

Migration Image

Пожар в зоомагазин е избухнал в столичния квартал „Драгалевци“ тази нощ. Става дума за търговски обект на една от емблематичните улици в квартала – „Лешникова гора“ при кръстовището й с ул. „Нарцис“, по която пък пътува автобус №64.

Това съобщи Ивайло Спиридонов, директор на СДВР. Пожарът е причинил избухване на силен взрив, в следствие на който са изхвърчали мебели на улицата.

Избухналият взрив не е бил в следствие на взривно устройство. Такъв инцидент в този магазин се случва за втори път. Няма пострадали при инцидента. На мястото са пристигнали полиция и пожарна, които са разчистили района около инцидента и работата по случая продължава. В следствие на инцидента за кратко се наложи смяна на маршрута на автобус №64, докато районът се разчистваше.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

This poll is no longer accepting votes

Смятате ли, че първата задача на новото Народно събрание трябва да е изборът на нов ВСС, който да излъчи нов главен прокурор?

Подкаст