Новият директор на столичното метро: Избраха мен, защото аз съм най-компетентен

Двете пропадания на пътя в локалното платно на "Цариградско шосе" са напълно възстановени

Новият изпълнителен директор на Софийското метро Николай Найденов даде първото си телевизионно интервю, след като замени на поста досегашния дългогдишен ръководител инж. Стоян Братоев.

В ефира на БНТ Найденов разясни, че инж. Братоев не е освободен и остава част от ръководството на ,,Метрополитен’’, но допълни, че смяната му се е наложила по здравословни причини и не пожела да навлиза в конкретика.

Той не посочи от коя партия или кое лице го е назначила на поста, но увери, че няма партийна принадлежност. А на въпрос защо са избрали точно него на тази позиция, Найденов отвърна: ,,Защото аз съм най-компетентен. Моята експертиза е приложима не на един, а на три континента.’’

Той заяви също така, че е останал изненадан от напрежението, което се получи след новината, че ще замени инж. Братоев начело на столичното метро.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Увеличението на цените през последните месеци създава ли финансови затруднения за вас?

Подкаст