Нови обучения и обогатени инициативи в 23-тото издание на Лятната стажантска програма на Vivacom

Нови обучения и обогатени инициативи в 23-тото издание на Лятната стажантска програма на Vivacom

С 55 стажанти, избрани измежду близо 1800 кандидати, ще стартира Лятната стажантска програма на Vivacom тази година. Тя отново ще даде шанс на младите таланти да работят в реална бизнес среда, по конкретни проекти и да се запознаят отблизо с корпоративната култура, с подкрепата на едни от най-добрите специалисти в компанията.

„Очакваме с нетърпение новите стажанти и сме подготвили програма, която да им даде както ценни практически знания, така и възможност да се забавляват и да опознаят компанията отвътре. И тази година сме предвидили различни изненади и интересни инициативи, които да направят преживяването им още по-пълноценно. За нас е важно младите хора не само да учат и да трупат опит, но и да се чувстват част от екипа още от първия ден“, коментира Малина Чавдарова, главен директор „Управление на човешкия капитал”.

Тази година Vivacom надгражда обучителните модули и формати. Сред новостите е включването на модула „Продуктово обучение“ в onboarding плана още в първия ден, паралелно с обучението по бизнес етикет и детайлното запознаване с услугите и устройствата на Vivacom. За първи път тази година новите стажанти ще бъдат посрещнати и от свои предшественици в програмата, които днес вече са част от екипа на телекома. Те ще споделят своя опит, първите си предизвикателства и професионалния си път, показвайки как стажът може да се превърне в реална възможност за развитие.

lyatna stazhantska programa 2

Нов формат получава и една от дългогодишните инициативи на програмата. Петъчните презентации ще имат нов слоган и концепция – Creative Day. В рамките на формата участниците ще се насърчават да създават кратки видеа или презентации по теми, свързани с живота в компанията, стажантското преживяване, работата в екип и културата във Vivacom. За най-добрите идеи са предвидени специални награди.

lyatna stazhantska programa 1

Тази година, като част от 360-градусовата инициатива, стажантите ще проследят по-отблизо как отделните дирекции и звена си взаимодействат, как се свързва работата на различните екипи и как всяка част от организацията допринася за общия резултат.

Участниците в Лятната стажантска програма на Vivacom отново ще имат възможност да се срещнат лично с главния изпълнителен директор – Асен Великов, и да научат повече за бизнеса, лидерството и професионалното развитие. Част от програмата ще бъде и доброволческа инициатива, която ще обедини младежите около обща кауза.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Смятате ли, че институциите реагират достатъчно ефективно на сигнали за незаконни строежи?

Подкаст