
Подгониха още един застраховател
"Юроамерикан" АД е третата компания, в която Комисията за финансов надзор (КФН) вкара квестор, стана ясно през седмицата. Така тя се нареди до застрахователното дружество "Надежда" и взаимозастрахователната кооперация






