Коментари

“Топлофикация София”

Нека да е лято!

Искам  да е лято, ама винаги. По-добре знойно лято, отколкото зима със софийската "Топлофикация". Обяснимо е: отношенията на столичани с това дружество наподобяват на католическия

Прочети цялата >>
позиции

Препятствието Карлсруе

Най-висшата съдебна инстанция на Германия спря в края на миналата седмица закона за ратификацията на Фонда за възстановяване след пандемията на Европейския съюз в размер

Прочети цялата >>