
Спирането на топлоподаването в „Дружба-2“ ще е до 15 дни за отделните абонати
Изпълнителният директор на „Топлофикация София“ Петър Петров заяви пред БНТ, че по време на 90-дневния ремонт в ж.к. „Дружба-2“ спирането на топлоподаването за отделните абонати








