
Токът за бита няма да поскъпне след мораториума, увериха от КЕВР
Не се предвижда поскъпване на цената на тока за битовите потребители след отпадането на мораториума върху цената на електроенергията, ВИК-услугите и топлинната енергия през април. Това заяви








