Георги Марков: ЕС ще се раздели на две, ние сме с Германия и Франция

Георги Марков

Германският канцлер Ангела Меркел и френският президент Франсоа Оланд са виновни пред Европа, защото пуснаха орди от различни държави и внесоха терористи. България ще остане с Германия и Франция, защото е зависима от еврофондовете. Ние нямаме икономика, нямаме имунна система, заяви бившият конституционен съдия Георги Марков в студиото на Би Ти Ви.

„В бъдеще Европейския съюз ще се раздели на две Европи – в едната ще има евро и ще дърпат гащите на жените (нападенията в Кьолн в новогодишната нощ), и друга – Централна Европа, плюс Австрия, която ще има национална валута и ще се държи на християнските ценности”, коментира Марков.

Според него британският премиер Дейвид Камерън е голям мъж и държавник,  защото е спазил е обещанието си към избирателите на Острова да проведе референдум за оставането в Евросъюза до края на 2017 г. и го е организирал. Той посъветва българския Конституционен съд да вземе пример от други държави и да се научи, че избори могат да се касират. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Трябва ли да се въведе таван на надценките на основните хранителни продукти?

Подкаст