В Благоевград закопчаха със скоба BMW-то на БСП активист

СкобиКоли

В последния работен ден на седмицата служителите на „Паркинги и гаражи“ в Благоевград демонстрираха твърда ръка и в обедна акция по бул. „Св.св. Кирил и Методий“ сложиха скоби на няколко коли,  включително и на BMW-то на члена на изпълнителното бюро на БСП в Благоевград Красимир Божурски.

Около 14.00 ч. баварецът на Божурски бе закопчан пред хранителния магазин до хотел „Ален мак“, Божурски често спира на това място, понеже в отсрещната сграда червените имат офис, а в съседната, където е Американският университет, работи майка му.

От общинското дружество съобщиха за Струма, че около 15.00 часа вчера собственикът на лъскавото немско возило е заплатил дължимата си глоба от 10 лв. и си е преместил колата.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

След като Конституционният съд се произнесе по казуса с "Величие", ще се увеличи ли доверието в изборния процес?

Подкаст