Българският тенисист Григор Димитров се изкачи с една позиция в световната ранглиста на АТР – вече е №11. Той зае мястото на Гаел Монфис, който падна до 16-та позиция, съобщи Нова телевизия.
Само 25 точки делят Димитров от завръщане в топ 10 на най-добрите тенинисти: непосредствено пред него е французинът Жо-Вилфрид Цонга с 2 905 точки. В обновеното класиране Рафаел Надал губи две позиции и вече заема №7 в ранглистата.
Други промени сред челната десятка при мъжете няма.












