Цигани млатят в автобус 111 на столичния транспорт, трима пострадали

цигани

Пореден инцидент в столичния градски транспорт. Петима души се сбиха тази сутрин в автобус номер 111. Инцидентът е станал малко след 8:00 часа. Трима роми се качват в превозното средство в кв. Суходол. След като възрастен мъж им отправя забележка, те го объркват с друг пътник и го нападат. Шофьорът спира автобуса, а боят продължава и извън него.

При инцидента са пострадали двама души на 30 години и един на 21. На място 15 минути след сигнала пристигат две линейки. Двама от мъжете са с контузия за главата, като единият е отказал лечение в болница. Другият е откаран в „Пирогов“.

Според полицията и медиците участниците в сбиването са употребили алкохол. Нанесени са и множество материални щети на автобуса.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Смятате ли, че по-високите цени на винетките са обосновани?

Подкаст