Фоторепортер

Migration Image

Столичният кмет Йорданка Фандъкова провери в четвъртък (1 декември) как вървят ремонтът и възстановителните работи на едно от емблематичните кътчета в София – пешеходното пространство по бул. ldquo;Цар Освободителrdquo; от пл. ldquo;Орлов мостrdquo; до Софийския университет.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст