Столичният кмет Йорданка Фандъкова инспектира на 1 август (сряда) почистването на коритото на Перловската река в района на стадион ldquo;Геренаrdquo;. Облагородяването на пространството съвпадна с началото на най-горещия летен месец, когато реката става все по-привлекателно място за малчуганите, изкушени да се разхладят в студените й води.













