Десислава Атанасова

Migration Image

Ще има преференции при лечение на български граждани в израелски болници, съобщи здравният министър Десислава Атанасова след среща с посланика на Израел у нас Шаул Камиса-Раз. Договорът за медицинско сътрудничество между София и Тел Авив ще бъде подписан на 10-11 септември в Израел.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст