Електроколи

Migration Image

Бившият шеф на Валутния борд Мартин Заимов слиза от електромобил, собственост на ldquo;Сосиете Женерал Експресбанкrdquo;, за да зареди на контакт возилото. На 9 август 2012 г. в София бяха инсталирани осмата и деветата зарядни станции за електромобили. За собствениците на екоколи предвиждаме данъчни облекчения, заяви министърът на икономиката, енергетиката и туризма Делян Добрев.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст