Двете ldquo;първи дамиrdquo; в здравеопазването ни – министър Десислава Атанасова и заместничката й Десислава Димитрова, споделят идеите си за обновяването и реконструкцията на държавните болници. За целта ще бъдат похарчени 148 млн. лв., а финансирането е по Оперативната програма ldquo;Регионално развитиеrdquo;.nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp; nbsp;













