Пускането на едва осем нови тролея из улиците на София изправи на стартовата линия цели две делегации – едната опозиционна, другата правителствена. Както винаги, Бойко Борисов избърза пръв да обере лаврите, а министър Десислава Терзиева изчака той да си отиде, за да представи официално возилата.












