“Топлофикация София”

Migration Image

“Държавата, а не общината регулира “Топлофикация София”, каза кметът на София Йорданка Фандъкова при приемането на бизнес плана на фирмата. – Ние обаче ще изискваме подобряване на работата с клиентите. Инвестициите са особено важни, за да може дружеството да си поеме дъх”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст