Двама души запалиха свещи до фонтана пред президентството в знак на съпричастност към запалилата се вчера 39-годишна фотографка Лидия Петрова.
Във "Фейсбук" пък беше създадена група в подкрепа на младата жена. Групата носи името "Да направим грамада пред президентството и да се помолим за тази млада майка"
На 17 ноември в рамките на час участниците в групата ще излязат на паметно шествие.













