Кметът Йорданка Фандъкова и посланикът на Швейцария у нас Денис Кнобел са доволни, че България ще получи 76 млн. швейцарски франка за опазване на околната среда. А според вицепремиера по европейските фондове Томислав Дончев имаме всички шансове да доведем нещата до добър край.















