Мляко

Откриване на нов магазин на "Ел Би Булгарикум" Любен Петров - зам. мин. на икономиката Йорданка Фандъкова - кмет на София

Държавната млекопреработвателна компания „Ел Би Булгарикум", която държи патента за оригиналната закваска на българските млека, откри седмия си магазин. Новият търговски обект бе открит с водосвет, а лентичката преряза кметът на София Йорданка Фандъкова в присъствието на извънредния и пълномощен посланик на Япония в Република България Такаши Коидзуми.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст