Депутати от ГЕРБ почетоха паметта на жертвите на Холокоста

Депутати на ГЕРБ отбелязаха Деня на жертвите на Холокоста

Депутатите на ГЕРБ от избирателните райони в София отбелязаха Деня на жертвите на Холокоста и 68-та годишнина от спасяването на българските евреи от нацистките лагери на смъртта през 1943 година. 

В поклонението пред плочата, която се намира до сградата на Народното събрание, се включиха председателят на парламента Цецка Цачева, шефът на бюджетната комисия в Народното събрание Менда Стоянова, заместник-председателят на Комисията по правни въпроси Десислава Атанасова и представители на младежката структура на партията.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст