Кристалина Георгиева си направи „селфи“ с Бербатов

Димитър Бербатов на гости на Кристалина Георгиева в Европейската комисия

Българският еврокомисар Кристалина Георгиева се похвали, че нападателят на Монако Димитър Бербатов ѝ бил на гости в Европейската комисия. Тя публикува снимки в профила си във "Фейсбук", след срещата си с него.

Двамата обсъдили темата как младите таланти у нас могат да бъдат насърчени към по-голяма физическа активност и спорт. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст