Министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова и Ю Ил-хо, министър на земята, инфраструктурата и строителството на Корея (в средата), са обсъдили възможността да се създаде работна група в областта на кадастъра. Азиатската страна разполага с една от най-съвременните и модерни системи в света, която е качена на 3D-платформа. Двамата министри са постигнали съгласие България да ползва опита на Корея по обединяване на кадастралните карти у нас.














