Докато жителите и гостите на София продължават да газят в преспите, служителите по чистотата отдъхват на спокойствие, "видимо уморени от тежкия работен ден".
По-рано днес регионалният министър Лиляна Павлова обясни, че държавата се справя добре с почистването, но хората били твърде критични.












