И в София чистят здраво, та пушек се вдига!

зима

Докато жителите и гостите на София продължават да газят в преспите, служителите по чистотата отдъхват на спокойствие, "видимо уморени от тежкия работен ден".

По-рано днес регионалният министър Лиляна Павлова обясни, че държавата се справя добре с почистването, но хората били твърде критични.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст