Поредна наглост на паркиран автомобил на място за хора в неравностойно положение.
Снимката обиколи социалните мрежи и се появи малко, след като страна ясно, че премиерът Бойко Борисов е наредил орязване на привилегиите на почетните консули на други държави у нас.
Автомобилът е на турски дипломат, показва справка на "БАНКЕРЪ". Първите две цифри от него указват държавата, която представлява водачът. В случая 05 е кодът за Турция.
Номерата, започващи със "С", се дават на ръководителите на дипломатическите представителства у нас.
От снимката се вижда, че колата е паркираната в подземен гараж на голям търговски център в София.















