Стотици майки на деца с увреждания на протест в София

Протест на родители на деца с увреждания и Сдружение на лекарите от ТЕЛК-София.

Стотици майки на деца с увреждания и млади хора с тежки заболявания излязоха за трети път на национален протест с плакати "Спрете да се гаврите с нас".

Около 200 души се събраха в градинката пред Народното събрание, като към родителите на деца с увреждания се присъединиха граждани, представители на неправителствени организации и хора с увреждания. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст