От район "Средец” на Столичната община организираха пътуване с ретро трамвай за децата с Дядо Коледа от 19 до 23 декември.
Коледният трамвай тръгна на 19 декември 2016 г. (понеделник) в 12.00 ч. от площад „Възраждане“, като спира на площадите „Македония“, „Гарибалди”, „Славейков”, бул. „Васил Левски”, УАСГ и в 12.30 ч. ще бъде на площад „Журналист“.
Трамваят ще се движи по този маршрут 4 часа до 16.00 ч












