ВиК

Церемония по подписване на договор за безвъзмездна финансова помощ от Оперативна програма „Околна среда 2014-2020“ за изграждане на водния цикъл на гр. Добрич - Бойко Борисов

Премиерът Бойко Борисов онагледи с чаши вода как се разхищава водата в Добрич. В града започва проект за подобряване на ВиК мрежата на стойност 115 млн. лева.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст