В столицата вали през целия ден. От Столична община успокоиха, че снегопочистващата техника е разположена на определените места в града и е в готовност да започне работа във всички райони.
Към момента колите на градския транспорт се движат нормално при зимни условия. Шест екипа на дирекция "Аварийна помощ и превенция" извършват обходи.















