Дойде дълго чаканата от управляващите зима

сняг

В столицата вали през целия ден. От Столична община успокоиха, че снегопочистващата техника е разположена на определените места в града и е в готовност да започне работа във всички райони.

Към момента колите на градския транспорт се движат нормално при зимни условия. Шест екипа на дирекция "Аварийна помощ и превенция" извършват обходи.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст