Ученик извади кръста от езерото в „Дружба“

Йордановден

Никола Божилов на 18 години от София извади Светия кръст от водите на езерото в ж.к. "Дружба" в столицата. Температурата беше минус 6 градуса. 

Никола е ученик в 73 СУ "Владислав Граматик" и скача за трети път, но за първи път изважда кръста. Той получи награда от 400 лв., предоставена от кмета на район "Искър". 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст