Никола Божилов на 18 години от София извади Светия кръст от водите на езерото в ж.к. "Дружба" в столицата. Температурата беше минус 6 градуса.
Никола е ученик в 73 СУ "Владислав Граматик" и скача за трети път, но за първи път изважда кръста. Той получи награда от 400 лв., предоставена от кмета на район "Искър".













