Българският Червен кръст и Националната гвардейска част проведоха поклонение пред Докторския паметник в памет на медиците, загинали за освобождението на България.
На поклонението присъстваха министърът на отбраната Стефан Янев, посланикът на Русия у нас Анатолий Макаров, директорът на ВМА ген. Николай Петров и редица официални лица.













