Почитаме паметта на медиците, загинали за освобождението на България

Националната гвардейска част организира поклонение пред Докторския паметник. Анатолий Макаров посланик на Русия у нас

Българският Червен кръст и Националната гвардейска част проведоха поклонение пред Докторския паметник в памет на медиците, загинали за освобождението на България. 

На поклонението присъстваха министърът на отбраната Стефан Янев, посланикът на Русия у нас Анатолий Макаров, директорът на ВМА ген. Николай Петров и редица официални лица.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст