Общото събрание на Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България преизбра досегашния председател на организацията Кирил Домусчиев за втори мандат. Одобрени са и промени в състава на Управителния и на Контролния й съвет. Сред целите на организацията е намаляването на бюрокрацията и запазване на ръста на икономиката.












