Нов електрически автобус тръгна по улиците на София

В присъствието на кмета на София Йорданка Фандъкова беше въведен тестово в движение електрически автобус. ...

Нов електробус по линия 84 тръгна в градския транспорт на София. Днес той бе въведен тестово в експлоатация в присъствието на кмета Йорданка Фандъкова.

 Подготвя се и процедурата за закупуване на 20 електробуси като през юни тя ще бъде обявена. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст