Министерството на икономиката вече е направило заявка за превръщането на България в дигитален хъб на Балканите. Това каза ресорният министър Теодор Седларски по време на шестата годишна кръгла маса "ИКТ секторът – експортно ориентиран и генератор на работни места с висока добавена стойност".












