Стотици софиянци и гости на града участваха в организираното от Столична община тържествено отбелязване на 132-рата годишнина от Съединението на Източна Румелия с Княжество България пред Мавзолея-костница на княз Александър І Батенберг.
В програмата за празничното честване на годишнината взеха участие Националната гвардейска част, Формация „Българи”, които изпълниха популярни маршови песни и актрисата Василка Сугарева.












