Фандъкова, Павлова и холандският посланик посадиха лалета пред НДК

Лиляна Павлова се включи в засаждането на цветна мозайка

Кметът на София Йорданка Фандъкова, министърът за европредседателството Лиляна Павлова и  Яп Вернер, временно изпълняващ длъжността посланик на Холандия у нас засадиха пред НДК цветна мозайка, изобразяваща логото на българското председателство на съюза.

Мозайката се реализира по идея на посолството на Холандия с подкрепата на Столична община и е израз на приятелството и партньорството на Холандия и България в рамките на ЕС.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст