Кметът на София Йорданка Фандъкова, министърът за европредседателството Лиляна Павлова и Яп Вернер, временно изпълняващ длъжността посланик на Холандия у нас засадиха пред НДК цветна мозайка, изобразяваща логото на българското председателство на съюза.
Мозайката се реализира по идея на посолството на Холандия с подкрепата на Столична община и е израз на приятелството и партньорството на Холандия и България в рамките на ЕС.












