Изнервена жена налетя на бой на протестиращи таксиметрови шофьори

Таксиметровите шофьори излизат на протест заради високия данък "такси"

Таксиметрови шофьори излязоха на протест заради високия данък "такси", който трябва да плащат и за начина по който таксата се събира. Те обикаляха около сградата на Столична община с надути клаксони.

Шофьорите настояват за свикване на извънредно заседание, на което данъкът да бъде преразгледан. Изнервена гражданка се подразни от шума на клаксоните и налетя на бой на протестиращите. Поради тази причина протестът приключи по-рано. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст