Таксиметрови шофьори излязоха на протест заради високия данък "такси", който трябва да плащат и за начина по който таксата се събира. Те обикаляха около сградата на Столична община с надути клаксони.
Шофьорите настояват за свикване на извънредно заседание, на което данъкът да бъде преразгледан. Изнервена гражданка се подразни от шума на клаксоните и налетя на бой на протестиращите. Поради тази причина протестът приключи по-рано.












