Учени от БАН протестират за по-високи заплати

Протестно шествие на учените за достойни доходи

В Деня на будителите учени от БАН излязоха на протест с искания за по-високи заплати и повече пари за наука. Мотото – „Да продължим делото им! Да съхраним науката в България“. Основното искане е увеличаване на заплатите с поне 100 лева.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст