В Деня на будителите учени от БАН излязоха на протест с искания за по-високи заплати и повече пари за наука. Мотото – „Да продължим делото им! Да съхраним науката в България“. Основното искане е увеличаване на заплатите с поне 100 лева.

В Деня на будителите учени от БАН излязоха на протест с искания за по-високи заплати и повече пари за наука. Мотото – „Да продължим делото им! Да съхраним науката в България“. Основното искане е увеличаване на заплатите с поне 100 лева.










Новини от България и света. Актуални новини, събития, анализи, интервюта с главните действащи лица от политиката, бизнеса и финансите. Новини в развитие.
Всички права запазени.