Премиерът Бойко Борисов се завърна към едно любимите си хобита – футбола. Борисов изведе с капитанската лента ветераните на "Витоша" Бистрица срещу ветераните на "Левски" София. Срещата се изигра на стадиона на "бистришките тигри".
Министър-председателят започна като титуляр, а отборът му приключи първото полувреме с преднина в резултата. Попадението реализира бившият футболист на ЦСКА – Светослав Петров.
След почивката пред премиера се откри възможност да се разпише, но той пропусна от точката за изпълнение на дузпа.
Все пак отборът му достигна до второ попадение и спечели срещата, а Борисов се отчете с асистенция.
За "Левски" в срещата участваха Георги Иванов – Гонзо, Даниел Боримиров, Христо Йовов и други.
Освен Борисов, за "тигрите" играха известните Гошо Гинчев, Георги Пеев и Светослав Петров.












