Борисов изведе „тигрите“ до успех, но пропусна дузпа

Бойко Борисов - "Витоша" Бистрица

Премиерът Бойко Борисов се завърна към едно любимите си хобита – футбола. Борисов изведе с капитанската лента ветераните на "Витоша" Бистрица срещу ветераните на "Левски" София. Срещата се изигра на стадиона на "бистришките тигри".

Министър-председателят започна като титуляр, а отборът му приключи първото полувреме с преднина в резултата. Попадението реализира бившият футболист на ЦСКА – Светослав Петров.

След почивката пред премиера се откри възможност да се разпише, но той пропусна от точката за изпълнение на дузпа.

Все пак отборът му достигна до второ попадение и спечели срещата, а Борисов се отчете с асистенция.

За "Левски" в срещата участваха Георги Иванов – Гонзо, Даниел Боримиров, Христо Йовов и други.

Освен Борисов, за "тигрите" играха известните Гошо Гинчев, Георги Пеев и Светослав Петров.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст