София се развива като център на ИТ и аутсорсинг индустрията и е в топ 3 на европейските градове по стартиращи компании в сектора. Това каза кметът Йорданка Фандъкова (в центъра) на пресконференция заедно с комисаря по въпросите на цифровата икономика Мария Габриел и председателя на фондация Webit Пламен Русев.












