Пристигнах в Азербайджан, където ще се срещна с президента Илхам Алиев и премиера Артур Расизаде. Утре ще открием първата редовна въздушна линия между България и Азербайджан, съобщи премиерът Борисов при пристигането си в Баку.
Борисов се среща на „четири очи“ с президента на Азербайджанската република Илхам Алиев в резиденция „Загулба“ в Баку. Премиерът е на работно посещение в Азербайджан заедно с министрите на енергетиката Теменужка Петкова, на икономиката Емил Караниколов, на земеделието, храните и горите Румен Порожанов и на транспорта, информационните технологии и съобщенията Ивайло Московски.












