Миньорите протестират за по-висока цена на въглищата

Протест миньори

Около 400 миньори излязоха на протест в столицата с настояване да не се ликвидира добива на въглища и произвеждащата се от него електроенергия. Работниците от Мини "Марица Изток" искат увеличение на цената на въглищата с 15 на сто. Те са подкрепени от синдикатите КТ "Подкрепа" и КНСБ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст