Няколко души протестираха срещу увеличението на цените

Протест пред министерски съвет

Няколко души протестират пред сградата на Министерския съвет против увеличението на цените. Протестът е под надслов „Време е!“ и е против увеличението на цените на продуктите, горивата, данъка на МПС и политическата мафия.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст