Граждани протестират пред Министерски живот срещу убиването на животни. „Още една година смърт" – с този лозунг демонстрантите заявиха, че искат забрана на фермите за ценни кожи. Под прозорците на правителството те са опънали и друг лозунг – „400 000 животни убивани в газови камери всяка година”.












