Трите мобилни чешми, познати като Водните човеци на „Софийска вода“, отново влизат в действие и посрещат софиянци и гости на града в най-горещите часове на дните 22, 23 и 24 юли. Инициативата се провежда за девети пореден път под мотото „Утоли жегата!“. Инсталациите са разположени на пешеходната зона на булевард „Витоша“. В същото време започна и обновяване на фасадите на Столичната библиотека, а следващата година предстои основен ремонт на сградата.












