Премиерът Кирил Петков поздрави служителите на МВР

МВР Празник Кирил Петков

Премиерът поздрави всички служители на МВР за празника им.Министър-председателят Кирил Петков присъства на церемонията по повод 143 години от създаването на Министерството на вътрешните работи.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст