Премиерът Кирил Петков връчи грамоти и значки на 25 ученици за високи резултати на международни олимпиади и състезания, проведени през тази година. Петков поздрави наградените и отбеляза, че те са постигнали невероятен успех на световната сцена. "Вие носите репутацията на България на гърба си, това, че ще имате всички възможности в целия свят да учите, да отивате в най-добрите университети. Много се надявам да направим България да има условията да ви привлече обратно. Това пък е нашата мисия в момента" каза още той.













