Надписи на турски в центъра на София

Джамия надпис

Инициативата, за която ни приканят от мюфтийството, е човечна. Толкова бедност има в страната ни, че на което и божество да се молиш, няма да сбъркаш. Особено, когато трябва да се помогне на децата ни.

Странно защо обаче, надписът ни приканва за милосърдие на турски. Молещите се мюсюлмани са наясно с инициативата на мюфтийството, защото така или иначе всеки ден са там.

Без да се безкрайно подозрителни и да търсим конспирация в това, не може да не ни разтревожи и притесни случилото се.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст